Cestování

Sbírej zážitky, ne věciRádi se potápíte, ale nemáte s kým? Chcete prozkoumat nové lokality, ale nemůžete najít žádný zájezd?

Během roku organizujeme zájezdy do zahraničí na safari lodě, ale i na lokality s ubytováním na souši. Navíc pořádáme i ponory po ČR a okolí, včetně víkendových akcí. Pokud nemáte buddyho, není problém, vždy zajistíme, že na našem zájezdu budete mít parťáka s kvalifikací jako Vy nebo vyšší. Na našich zájezdech je také možné dodělávat jakékoliv kurzy.

Pokud si přejete zorganizovat zájezd na míru na libovolnou lokalitu ve Vámi zvoleném termínu, rádi Vám jej naplánujeme od potápění až po ubytování a během ponorů Vás provedou naši průvodci.


Kalendář Akcí 2024/2025


Polsko

Deepspot: 02. - 3.3.2024                                              nejhlubší bazén Evropy, vrak, jeskyně, tunely        

Malta

Ostrov Gozo: ˇ04. -11.05.2024                                              vraky a jeskyně 

Egypt

Brothers, Daedalus & Elphinstone: 09.11 - 16.11.2024  dobrodružné safari na lodi, žraloci, stěny i vraky

Česko                                                            

Hostěradice: 22.06./29.06.2024                                          domácí prostředí pro kurzy, candáti, štiky, kapři a sumci

Leštinka: srpen                                                                keson, důlní skanzen, cejni, jeseteři, sumci a raci

Slovensko

Senec: 12. - 14.07.2024                                                    čistá voda, štiky, sumci, slunečnice a spousty atrakcí

Čierna Voda: 27.09 - 29.2024                                    krmení kaprů, amuři, úhoři, letadlo, autobus i tramvaj 

Chorvatsko

Krk, Cres & Plavnik: 04. - 08.09.2024                      ponory z lodi na stěny, jeskyně a vraky

Maledivy

Ari atoll Dhigurah: ´leden 2025                                    malebný tropický ostrov, žraloci, manty a želvy 


Evropa


Česko

Na potápění nepotřebujete moře! Víkendové a jednodenní akce do lomů a jezer v ČR. 

Slovensko

Náš nejbližší soused, nabízí krásné potápění ve sladké vodě. Potopené atrakce jako vraky či umělé kesony, kapři, sumci a štiky jsou jen pár zajímavostí, které zde najdete 

Polsko

Náš východní soused nabízí jedinečné potápění jak v nejhlubším bazénu Evropy, tak i na volné vodě, kde láká potápěče všech úrovní na zatopené atrakce.

Rakousko

Rakouská jezera nabízí nádherné potápění v křišťálově průzračné vodě. Kromě věští viditelnosti (10-30m) nabízí také teplejší vodu, než české lomy. 

Chorvatsko

Nejdostupnější potápění v moři z ČR vhodné pro potápěče všech úrovní i pro ty, kteří si dodělávají kurzy OWD a vyšší. 

Malta

Jedinečná tím, že nabízí potápěčům ponory do velkých hloubek ze břehu. Blue hole, vraky a caverny, to vše je zde možné spatřit.  


Afrika


Egypt

Rudé moře, potápěčská klasika, láká potápěče na safari lodě i denní potápění z hotelu. 

Súdán

Sudán, země kladivounů a podvodní krásy nedotčené potápěním. Vydejte se s námi do Sudánu po stopách Jacques Coustea. 

Jižní Afrika

Žraloci, lachtani a sardinkový run, tři z nějčastnějších přání potápěčů. V této zemi Vám navíc k potápění ukážu krásy parku Kruger a divokou africkou přírodu. 


Oceánie


Maledivy

Souostroví v Indickém oceánu je potápěčský ráj, který se řadí mezi jedny z nejlepších exotických destinací. Prozkoumejte tuto tropickou oblast na některém z ostrovů, nebo plavbou safari lodí. 

Bali

Bali nabízí potápěčům jedinečnou podívanou. Pod vodou manty, měsíčníci, korály a vraky, na ostrově jedinečná kultura. Tato oblast je pro mne srdcovou záležitostí a rád Vám ji ukážu z pohledu člověka, který zde strávil rok života.